Dviejų mokyklų draugystė tvirtėja

Balandžio 27 dieną Trakų suaugusiųjų mokymo centras savo salėje vėl sulaukė svečių– Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokytojų kolektyvo. Dviejų mokyklų draugystė prasidėjo prieš trejus metus. Saulėtą pavasario dieną įvyko trečias susitikimas. Patirtimi dalinosi dviejų susitikusių mokyklų mokytojai apie suaugusiųjų ugdymo metodų ir mokymo(si) būdų įvairovę bei pritaikymą socialinių įgūdžių ugdymo klasėse. Buvo pristatytos anglų kalbos, informacinių technologijų, chemijos integruotų pamokų gerosios patirtys.

Trakų suaugusiųjų mokymo centro ir Kaišiadorių  suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktorės ir mokytojai noriai pasidalino įspūdžiais apie susitikimą.

„Darom 2018“

Trakų suaugusiųjų mokymo centro darbuotojai su mokiniais dalyvavo akcijoje „Darom“.  Pasitarus buvo nuspręsta, kad reikia sutvarkyti šalia esančią teritoriją ir visi nieko nelaukę iš karto kibo į darbus.  Vieni grėbė pernykščius lapus, kiti karpė šakas, šlavė takus ir rinko šiukšles į maišus. Turint daug rankų – neilgai trukus aplinka buvo sutvarkyta.

Jurginių šventė „Jurgi, atrakink žemę!“

Balandžio 20 dieną, socialinių įgūdžių ir neakivaizdinių klasių mokiniai vyko į Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklą ir dalyvavo Jurginių šventėje. Po šventės atidarymo ir vartų atrakinimo buvo tikrinami vaikų namų darbai – visos dalyvaujančios komandos turėjo paruošti vaidinimą susijusį su Šv. Jurgio legenda. Toliau sekė kiaušinio marginimo vašku tradiciniais raštais užduotis, o po pietų – etninės kultūros išmanymo, sumanumo, orientavimosi ir miklumo užduočių ir kliūčių ruožas.

View the embedded image gallery online at:

Kol mokiniai atlikinėjo užduotis mokyklos kieme vyko mugė ir buvo galima išmėginti įvairius rankdarbius – velti iš vilnos, sukti iš šiaudų, susipažinti su kalvio amatu ir pan. Aktų salėje buvo paruoštas vaišių stalas, nukrautas naminiais sausainiais ir pyragais.