Balandžio 24-oji - pasaulinė šuns diena

   Minint šią dieną Trakų suaugusiųjų mokymo centro mokinius aplankė Berno zenenhundo veislės šuo. Mokiniai turėjo praktinę galimybę susipažinti su šios šunų veislės ypatybėmis, išvaizda ir charakteriu. Visi kartu trumpai apžvelgėme ir kitas šunų veisles, diskutavome apie gerąsias ir blogąsias šunų savybes, apie klaidas, kurias dažnai daro žmonės rinkdamiesi šunį. Mokiniai samprotavo apie tai, kad žmonės dažnai atsisako savo augintinio išmesdami jį į gatvę. Drauge nusprendėme, kad susidarius netinkamoms  aplinkybėms, viena iš išeičių -  geriau atiduoti augintinį gyvūnų globos namams. Mokiniai aktyviai dalyvavo pažintinėje veikloje, klausėsi, klausinėjo ir pasakojo  apie savo namuose auginamus šunis.

Mokinių mintys apie šunis:

 „ Man patinka tokie šunys kaip šis, nes jis saugo ir gali padėti šeimininkui ištikus nelaimei“ .

                „Man patinka šios veislės šunys ir norėčiau turėti tokį, nes jie yra geriausi žmogaus draugai“.

                „Šis šuo daug sveria ir matosi labai ištvermingas, judrus ir pasiaukojantis dėl šeimininko“.