Brandos atestatų įteikimo šventė

   2017 metų liepos 14 dieną Trakų suaugusiųjų mokymo centre 78 abiturientams, sėkmingai baigusiems mokyklą ir išlaikiusiems  egzaminus, buvo įteikti brandos atestatai. Kai kurie mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai laikė ir valstybinius egzaminus, surinkdami net virš 90 taškų.

   Šventės metu mokinius sveikinusi centro direktorė Loreta Ruškevičiūtė  džiaugėsi mokiniais,  kurie sugebėjo derinti darbą, šeimos rūpesčius ir įveikti   ilgą ir nelengvą kelią, siekiant gauti brandos atestatą.
   Šventėje nuskambėjo mokinių padėkos žodžiai mokytojams bei visiems, prisidėjusiems prie jų sėkmės.

   Linkime nesustoti. Lai brandos atestatas negula į stalčių, o toliau keliauja siekti aukštesnių tikslų. Juk jūs įrodėt, kad darbas ir pasiryžimas nugali ir nelengvas kliūtis.