Europos kalbų diena

Šiandien – rugsėjo 26 diena švenčiama Europos kalbų diena. Tradiciškai ši šventė paminėta ir mūsų mokykloje. Šiai dienai visi ruošėmės iš anksto - mokiniai  rinko informaciją apie šalis, domėjosi jų gamtos stebuklais, žymiais žmonėmis, kalba bei tautiniais patiekalais. Jiems padėjo užsienio kalbų mokytojos ir technologijų mokytoja.

Mokiniai su mokytojais paruošė stendus - puošė juos nuotraukomis, iškarpomis apie lankytinas tos šalies vietas ir spalvino šalių vėliavas. Piešė, kirpo, klijavo ir stengėsi, kad matytųsi, jog mokykloje minima šventė.

Mokykloje pakabinti stendai kvietė visus prisiminti, kad kalbos "atrakina bet kurias duris". Džiugu, jog mūsų mokyklos mokiniai labai išradingi ir kūrybingi.