Laukiame Kalėdų.

Pati gražiausia metų šventė jau čia pat. Belaukiant jos, visuomet norisi puošti artimiausią aplinką, kad sklandytų šventinė nuotaika teikianti visiems aplinkui gėrį ir grožį. Mokykloje ,,Sodžiaus meistrai”, kur mokomės specialybės dalyko, mes sumeistravome ir papuošėme šventinę eglę (matote nuotraukoje).
    Paskatintos mokytojos, nutarėme sudalyvauti Trakų švietimo pagalbos tarnybos paskelbtoje kalėdinių dekoracijų parodoje. Parodoje pristatome šventinį vainiką, kurį nupynė seserys Viktorija ir Rima Gliebutės (11b klasė) ir kalėdinę dvasią skleidžiančią eglutę, pagamintą Snežanos (11d2) ir Jolantos Gibneris. Darbelius padaryti joms padėjo mokytoja Danutė Budrevičienė.

View the embedded image gallery online at:

Kalėdinių dekoracijų parodoje dalyvauja ir 12b klasės mokinės Greta Janukevičiūtė ir Viktorija Karpickytė. Kartu su technologijų mokytoja Rasa Rakauskiene jos pagamino molinius dirbinius: Kalėdų šauklį Angelą ir molinę eglę - žvakidę.

Ema Rakštytė (10b klasės), Rūta Dosinaitė (12b klasė)