Mokytojai

Eilės
Nr.

Mokytojo pavardė ir vardas

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija

1.

Artamonova Tereza

Geografija

Verslumo įgūdžių ugdymas

Mokytoja metodininkė

2.

Beržinskienė Irena

Užsienio (vokiečių) kalba

Vyresnioji mokytoja

3.

Budrevičienė Danutė

Istorija

Vyresnioji mokytoja

4.

Buja Alvydas

Technologijos

Vyresnysis mokytojas

5.

Česnulevičienė Vida

Užsienio (anglų) kalba

Mokytoja metodininkė

6.

Daukševičienė Daiva

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

7.

Gribauskienė Daiva

Matematika

Orientacinė veikla

Vyresnioji mokytoja,

8.

Igorienė Violeta

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

9.

Jakubauskaitė Marytė

Užsienio (anglų) kalba

Vyresnioji mokytoja

10.

Janavičienė Arina

Užsienio (rusų) kalba

Mokytoja metodininkė

11.

Jarašienė Vida

Matematika

Ekonomika

Orientacinė veikla

Vyresnioji mokytoja

12.

Jepifanova Danuta

Technologijos

Meninė veikla

Pažinties su profesijomis veikla

Mokytoja metodininkė

13.

Karpovič Piotr

Pažinties su profesijomis veikla

Vyresnysis mokytojas

14.

Karpovičienė Ramutė

Etika

Vyresnioji mokytoja

15.

Kietavičienė Oksana

Technologijos

Mokytoja ekspertė

16.

Kosovskienė Diana

Biologija

Pažintinė veikla

Vyresnioji mokytoja

17.

Kudzinskienė Ligita

Chemija, technologijos

Technologinių įgūdžių ugdymas

Vyresnioji mokytoja

18.

Kveragienė Alina

Muzika

Vyresnioji mokytoja

19.

Lapuchovienė Jurgita

Užsienio (anglų) kalba

 

Užsienio (vokiečių) kalba

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

20.

Lisevičienė Nijolė

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja

21.

Martyncevienė Jolanta

Užsienio (anglų) kalba

Mokytoja metodininkė

22.

Pavlova Ina

Gyvenimo įgūdžių ugdymas

Mokytoja

23.

Peciukonienė Jolanta

Užsienio (rusų) kalba

Mokytoja metodininkė

24.

Raižienė Rasa

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja ekspertė

25.

Rėzgienė Jolanta

Užsienio (rusų) kalba

Vyresnioji mokytoja,

Mokytojo padėjėja

26.

Stasiūnas Donatas

Užsienio (anglų) kalba

Vyresnysis mokytojas

27.

Šimonienė Ona

Lietuvių kalba ir literatūra

Komunikacinė veikla

Vyresnioji mokytoja

28.

Špakauskienė Alina

Informacinės technologijos

Mokytoja metodininkė

29.

Šumskienė Danguolė

Etika,  

 

Technologijos

Mokytoja metodininkė Vyresnioji mokytoja

30.

Urbanavičienė Angelė

Sveika gyvensena

Fizinė veikla

Mokytoja

31.

Urbelionienė Vaiva

Istorija, politologija

Mokytoja metodininkė

32.

Vaitkevičienė Rimanta

Fizika

Vyresnioji mokytoja

33.

Varankevičienė Audronė

Istorija

Pilietiškumo pagrindai

Mokytoja metodininkė

34.

Venskūnienė Monika

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja

35.

Voronovič Danuta

Užsienio (prancūzų) kalba

Vyresnioji mokytoja

36.

Zadyrkienė Vilma

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

37.

Žilionienė Daiva

Lietuvių kalba ir literatūra,

 

Informacinės technologijos

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja