Kviečiame mokytis!

Trakų suaugusiųjų mokymo centras kviečia mokytis 18-os metų ir vyresnius asmenis, siekiančius įgyti pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą.
    Mokytis mūsų mokykloje taip pat gali 16-17 metų dirbantys jaunuoliai, nepilnamečiai negalintis tęsti mokymosi pagal bendrojo ugdymo programą dėl nėštumo ir gimdymo atostogų ar vaiko auginimo.
    Atsižvelgdami į kiekvieno moksleivio individualius pageidavimus, siūlome rinktis nuotolinę arba neakivaizdinę mokymosi formą.
    Daugiau informacijos galime suteikti telefonu: +37052851619 arba el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Reikalingi dokumentai

Asmenys, pageidaujantys mokytis mūsų mokykloje, priėmimui pateikia šiuos dokumentus:
1.    prašymą (rašomas mokykloje);
2.    mokymosi sutartį (sudaroma mokykloje);
3.    asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
4.    ankščiau įgytą išsilavinimą patvirtinantį dokumentą;
5.    vieną fotonuotrauką;
6.    jei buvo keista pavardė, moksleivis taip pat pateikia santuokos liudijimo arba kito atitinkamo dokumento kopiją.

Dokumentų priėmimas vyksta darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val., adresu Birutės g. 42, Trakai.

MOKINIŲ PRIĖMIMO TVARKA (pdf)