Karjeros testas

VU TVM kartu su partneriais plečia projektą "Karjeros testas" ir visus 10-12 klasių moksleivius kviečia atvykti į artimiausią punktą bei užpildyti Karjeros testą!

Karjeros testo punktai:

Balandžio 29-30 dienomis lauksime knygyne "Pegasas" (Akropolis, Ozo g. 25, Vilnius) nuo 12 iki 18 val.

Gegužės 5-9 dienomis lauksime Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, Vilnius) nuo 9 iki 17 val.

Daugiau informacijos apie projektą rasite: www.karjerostestas.lt

„Išbandyk profesiją“

Mykolo Romerio universitetas kviečia apsilankyti renginyje „Išbandyk profesiją“,

kuris vyks š. m. kovo 7 ar 14 dienomis.

ISM sausio ir vasario mėnesių renginiai

„ISM MOKSLEIVIŲ UNIVERSITETAS“ (UTENOJE)

„ISM Moksleivių universitetas“ - tai seminarų ciklas 10-12 klasių moksleiviams, į kurį kviečiami dalyvauti moksleiviai, kurie domisi vadybos, ekonomikos, finansų, tarptautinio verslo ir komunikacijos studijomis. Seminarų metu moksleiviai įgis naujų ekonominių, vadybinių, komunikacijos bei kitokių žinių ar pagilins jau turimas, gaus naudingos informacijos, susipažins su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojais.

Daugiau informacijos ir registracija http://www.ism.lt/mu-utena

„ISM TĖVŲ UNIVERSITETAS“ (KAUNE IR VILNIUJE)

Moksleivių tėveliai kviečiami dalyvauti pirmą kartą organizuojamame seminarų cikle tėvams - "ISM Tėvų universitete". ISM lektoriai sesijose dalinsis žiniomis ir patirtimi apie šeimos finansus, ką turėtų žinoti vaikai ir tėvai, kaip bendrauti su vaiku paauglystės laikotarpiu bei koks turėtų būti tėvų vaidmuo, tėvų ir vaikų požiūrio į gyvenimo tikslus raida.

Daugiau informacijos prikabintame faile, o registracija www.ism.lt/tu2014

„ISM MOKYTOJŲ UNIVERSITETAS“ (KLAIPĖDOJE, ŠIAULIUOSE IR PANEVĖŽYJE)

ISM kviečia vidurinių mokyklų, gimnazijų vadovus, pavaduotojus bei mokytojus, karjeros konsultantus, koordinatorius į profesinio tobulėjimo seminarų ciklą "ISM Mokytojų universitetas", kuris 2014 metais vyks Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Seminarų metu ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektoriai kartu su seminarų dalyviais gilinsis į pokyčių svarbą bei reikšmę mokykloje, kalbės apie pokyčių valdymą bei komunikaciją, diskutuos ar mokytojai turėtų inicijuoti pokyčius mokykloje ir kokį vaidmenį reikėtų juose atlikti.

Daugiau informacijos prikabintame faile, o registracija www.ism.lt/mokytojams2014

Visi renginiai yra NEMOKAMI.

Visiems išklausiusiems pasirinkto renginio visus seminarus bus įteikti pažymėjimai.

„ISM Moksleivių universiteto“ pažymėjimas prideda papildomų balų stojant į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą.

NUO VASARIO 1 DIENOS PRASIDEDA IŠANKSTINIS PRIĖMIMAS.

·         Išankstinio priėmimo metu vykdomas priėmimas į visas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bakalauro studijų programas.

·      Išankstinio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti į stipendijas, padengiančias visą studijų mokestį ar mokesčio dalį. Daugiau www.ism.lt/bs/finansavimas

·     Prašymų dalyvauti išankstiniame konkurse priėmimas, dokumentų pateikimas nuo 2014 m. vasario 1 dienos vyks ISM priėmimo sistemoje https://enroll.ism.lt

·       Pildant paraišką internetu būtina prisegti šiuos dokumentus: gyvenimo aprašymą, paso/ ID kortelės kopiją, papildomus pažymėjimus/diplomus, liudijančius apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje bei už jos ribų, metinių pažymių užpildytą formą ir pasirašytą mokyklos vadovo. Jei pretenduojate į ISM stipendiją arba nemokamą studijų vietą papildomai reikia pateikti motyvacinį laišką arba video.

Daugiau informacijos apie ISM išankstinį priėmimą www.ism.lt/bs/priemimas

ASMENINĖS IR GRUPINĖS KONSULTACIJOS

·         Registruokis vienas ar su šeimos nariais, draugais ir gauk atsakymus į visus klausimus dėl artėjančio ISM išankstinio priėmimo reikalavimų bei priėmimo eigos.

·         Registruokite savo klasę ir apsilankykite ISM Vadybos ir ekonomikos universitete jau dabar! Nurodę Jums patogią dieną, suderintu laiku galėsite atvykti ir susipažinti su universitetu, studentų bendruomene, pabendrauti su ISM darbuotojais, studentais bei dėstytojais, gauti reikalingos informacijos apie Jums rūpimas bakalauro studijų programas, priėmimą.

Kviečiame registruotis į asmeninę konsultacija ČIA arba susisiekti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skype ism_bakalaurostudijos