TSMC kviec mok

Jurginių šventė „Jurgi, atrakink žemę!“

    Balandžio 20 dieną, socialinių įgūdžių ir neakivaizdinių klasių mokiniai vyko į Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklą ir dalyvavo Jurginių šventėje. Po šventės atidarymo ir vartų atrakinimo buvo tikrinami vaikų namų darbai – visos dalyvaujančios komandos turėjo paruošti vaidinimą susijusį su Šv. Jurgio legenda. Toliau sekė kiaušinio marginimo vašku tradiciniais raštais užduotis, o po pietų – etninės kultūros išmanymo, sumanumo, orientavimosi ir miklumo užduočių ir kliūčių ruožas.

    Kol mokiniai atlikinėjo užduotis mokyklos kieme vyko mugė ir buvo galima išmėginti įvairius rankdarbius – velti iš vilnos, sukti iš šiaudų, susipažinti su kalvio amatu ir pan. Aktų salėje buvo paruoštas vaišių stalas, nukrautas naminiais sausainiais ir pyragais.