TSMC kviec mok

           Skatinant jaunimą ugdytis kūrybinius gebėjimus ir pilietiškumą, intelektinės ir praktinės veiklos gebėjimus, puoselėjant tautiškumą, siekiant, kad tirdami žymios asmenybės gyvenimą, darbų autoriai suvoktų jos veiklos prasmingumą, indėlį Lietuvos kultūrai ir mokyklai. 2013 lapkričio mėnesį Trakų suaugusiųjų mokykloje buvo paskelbtas konkursas įvairaus amžiaus grupių mokiniams - „Laiškas, skirtas Meilės Lukšienės 100-osioms gimimo metinėms“. Mokiniai galėjo pasirinkti laiškui vieną iš jiems labiausiai tinkamų temų:


   1. Mokytojo darbo prasmingumas.
   2. Ką man pasako žodis MOKYTOJAS.
   3. Kaip ugdyti tautiškumą mokykloje.


Aktyviausiai dalyvavo konsultacinių punktų vienuoliktų klasių mokiniai. Tai matome ir iš prizininkų sąrašų:


I vieta – Aleksandravičius Darius, 11e klasė - Kruonio konsultacinis punktas
II vieta – Karpickytė Viktorija, 11b klasė -  Grendavės konsultacinis punktas.
III vieta – Šerpetauskaitė Aušra , 11 b klasė  - Aukštadvario konsultacinis punktas.


Sveikiname juos ir visus dalyvavusius, juos konsultavusius mokytojus, linkime ir toliau puoselėti tautiškumą, kūrybiškumą, raštingumą.

 

Organizatoriai