TSMC kviec mok

“Atmintis gyva, nes liudija”

    Sausio 11 rytą ant Trakų suaugusiųjų mokymo centro palangių degė žvakės. Jos simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą ir mūsų vienybę. Centro darbuotojai su mokiniais dalyvavo pilietinėje akcijoje, kuri skirta paminėti prieš dvidešimt aštuonerius metus pasiektą pilietinę pergalę. Ši akcija Lietuvoje vyksta jau dvyliktus metus ir primena kokia yra mūsų laisvės kaina.

    Centro mokiniai iš anksto ruošėsi minėjimui – pakvietė visus kartu prisiminti kas vyko tą sausio tryliktosios naktį, kokie vieningi, patriotiški ir drąsūs visi buvo.  Socialinių įgūdžių ugdymo mokiniai paruošė stendus, iš žvakių išdėliojo žodį „LAISVĖ“ ir pasiūlė žuvusiuosius pagerbti tylos minute. Žodį tarė ir centro direktorės pavaduotoja Daiva Gribauskienė. Ji pasidalino savo pačios prisiminimais, skatino nepamiršti praeities, vertinti laisvę, kurią taip skaudžiai pasiekėme ir būti patriotiškais.