TSMC kviec mok

as toksKovas – mėnuo be patyčių!

    Emocinės paramos tarnyba “Vaikų linija” paskelbė, kad kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo. Kadangi šiemet „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmečio sukaktis, buvo siūloma šią iniciatyvą praplėsti ir jungtis prie Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ.

    Prie šios iniciatyvos prisijungė ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai.  Mokyklą papuošė mokinių sukurtas plakatas „Aš toks – tu kitoks“, buvo paskelbtos Šypsenų, Apkabinimų ir Draugo dienos. Klasių kuratorė vedė valandėles patyčių tema – „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms“ ir „Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“. Socialinė pedagogė organizavo akciją „Nudžiugink savo bendruomenės narį“. Šios akcijos tikslas buvo pradžiuginti kitą – pasakyti komplimentą, pagirti, padėti, galbūt net parengti mažą staigmeną. Taip pat buvo žiūrimi filmai „kaip atpažinti patyčias“, „Gerumo stebuklas“ ir „Patyčios. Nekentėk tyloje“.