TSMC kviec mok

Literatūrinė popietė

    Lapkričio 22 dieną susirinkome į jaukią literatūrinę popietę, kurioje dalinomės sava kūryba ir taip užbaigėme Suaugusiųjų savaitės renginius. Šioje popietėje dalyvavo lietuvių kalbos mokytojos Nijolė Lisevičienė, Vilma Zadyrkienė, direktorė Loreta Ruškevičiūtė ir kitų dalykų mokytojai. Renginį  vedė ir prasmingais žodžiais dalinosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Kosovskienė.

    Jaukioje kamerinėje aplinkoje savos kūrybos eilėraščius skaitė lietuvių kalbos mokytojos: Ona Šimonienė, Ona Kovanienė, Monika Venskūnienė. Skambindama gitara Audrė Butiutienė pristatė buvusios mokinės Karolinos Petuchovos kūrybą. Jos ir mokytojų  dėka mergaitės kūryba buvo išleista šią vasarą, jos mokyklos baigimo proga. Mokinukė mokėsi specialiųjų poreikių klasėje, tačiau kūrė ir noriai dalinosi savo kūryba.    Renginį dainomis papuošė jaunimo klasės mokinė Viktorija Aleksandrova. Smuiku griežė ir svajingai nuteikė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Monika Venskūnienė.

    Literatūrinei popietei pasibaigus dar neskubėjome namo, vaišinomės arbata ir naminiais kepiniais, šnekučiavomės ir dalinomės puikia nuotaika. Visi stebėjomės, kad per begalinį skubėjimą ir darbus per tiek metų vis dar nesugebėjome pažinti savo kolegų, savo mokinių, su kuriais dirbame kasdien. Nepažinome jų kitos pusės, užslėptų talentų. O kartais reikia tiek nedaug, tiesiog neskubėti, susiburti, užsiplikyti mėgstamos arbatos ir pasikalbėti.