TSMC kviec mok

Paskaita „Vaistažolės – maistas ir vaistas. Pasiruošimas žiemai“

    Trakų suaugusiųjų mokymo centras, skatindamas mokinių sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą, projekto „Gyvenkime sveikai“ dėka pakvietė lektorių Marių Lasinską, knygos "Vaikai vaistažolių pasaulyje" autorių, vaistininką-žolininką, "Žolinčių akademijos" viceprezidentą pas save į svečius. Centro mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę išklausyti įdomią paskaitą apie vaistažoles, sveikatą ir įvairius natūralius būdus, kaip išlikti sveikam, o susirgus greičiau pasveikti. Paskaitos metu lektorius dalijosi praktiniais patarimais, kaip stiprinti organizmą šaltuoju metu, išmokino taisyklingai plikyti arbatžoles ir jas skanauti. Tikimės, kad paskaita suteikė naujų žinių ir buvo naudinga tiek mokiniams, tiek mokytojams.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Diana Kosovskienė