TSMC kviec mok

Gyvenkime sveikai

    Trakų suaugusiųjų mokymo centro mokiniai ir mokytojai dalyvavo projekte ,,Gyvenkime sveikai”. Jo metu buvo įsigytos šiaurietiško ėjimo lazdos, kurias naudojome fizinio ugdymo pamokoms paįvairinti. Tai ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir aktyvi fizinė veikla, kuri gerina sveikatą bei padeda atsikratyti neigiamų emocijų. Kartais net nesusimąstome, kokią didelę dalį savo laiko praleidžiame sėdėdami. Dažnai pakilti nuo kėdės ir pradėti aktyvią fizinę veiklą būna sunku. Iš pradžių mokėmės, kaip taisyklingai elgtis su šiaurietiško ėjimo lazdomis, o vėliau ir vaikščiojome. Mokiniams sekėsi puikiai, buvo smagu ir naudinga išmokti naujų dalykų. Jauni žmonės turi pabandyti, kad suprastų, kaip šiaurietiškas ėjimas yra smagu. Galima pasiimti savo draugus į kompaniją, žingsniuoti, šnekučiuotis, kvėpuoti grynu oru ir grožėtis gamta.

Sveikos gyvensenos mokytoja Angelė Urbanavičienė