TSMC kviec mok


    Mobiliojoje lietuvių kūrėjų programėlėje „#walk15“ įdiegta speciali funkcija, kurioje buvo galima stebėti visos klasės aktyvumą. Per dieną nueitų žingsnių skaičių fiksavo, sumavo ir lyderių lentelėje išskirstė mobiliosios programėlės algoritmas. Kas kartą prisijungęs mokinys ar iššūkyje kartu dalyvavęs mokytojas galėjo matyti savo ir kitų mokinių surinktų žingsnių skaičių bei poziciją bendroje klasės lentelėje.
    Ir būdami namuose galėjome atlikti daug įdomių, bendrų veiklų. Šis iššūkis skatino ne tik vaikų fizinį aktyvumą, bet ir padėjo klasės draugams kartu siekti bendro tikslo. Tai buvo ir žaisminga pramoga, ir sveikatai naudingas užsiėmimas. Be to, mokiniams norėjome priminti, kad judėjimas yra labai svarbus smegenų veiklai, tai prisideda prie mokymosi rezultatų gerinimo.
Tikslą pasiekėme ir dar daugiau.
    Po iššūkio visi aktyviai dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, o prizinių vietų mokiniai ir padėkos dovanėlėmis. Na, o bendruomenei tariame dideli ačiū prisijungus prie iššūkio.

Angelė Urbanavičienė, sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo mokytoja.